Magneti Marelli Teknik Road Show

Magneti Marelli Teknik Road Show

1.11.2015

 

Türkiye’nin otomobil yedek parça alanındaki lider markası Opar ile dünyanın önde gelen otomotiv tedarikçisi Magneti Marelli’nin işbirliğiyle hayata geçirilen Magneti Marelli-Opar projesi; Türkiye’de her marka aracın tüm yedek parça ihtiyacını en kaliteli ve eksiksiz şekilde, uygun fiyatlarla karşılama hedefiyle faaliyetlerini sürdürüyor.

 

Bu faaliyetler kapsamında Eylül 2015 de devreye alınan Teknik Road Show projesi hız kesmeden devam ediyor. Magneti Marelli markasının bilinirliğini arttırmak ve kalitesini tüm kullanıcılara duyurmak amacıyla yola çıkan bu proje dahilinde; aralarında Magneti Marelli ürün yönetmenleri, ilgili bayi Magneti Marelli satış danışmanının bulunduğu 3 kişilik bir ekip, belirlenen rota çerçevesinde perakendeci ve tamirhanelere düzenli ziyaretler yapıyor.

 

Perakendeci ve tamirhanelere yapılan bu ziyaretlerde: Magneti Marelli markasının kalitesi, ürün grupları ve devreye alınacak yeni ürünlerle ilgili bilgiler verilirken; ziyaret edilen noktalara bedelsiz Magneti Marelli marka ürünler (perakendeci ve tamirhanenin çalıştığı ürün grupları ve markalar dahilinde) ve promosyonlar bırakılıyor. Ayrıca ziyaret edilen noktalar günün sonunda gerçekleşen toplu yemek organizasyonuna davet edilerek günün kapanışı yapılıyor.

 

Toplamda 1.000 noktaya (perakendeci ve tamirhane) ulaşmayı hedefleyen projede, şu zamana kadar 200 nokta ziyaret edilmiş olup 5 yemek organizasyonu yapılmıştır.