Magneti Marelli Antalya Buluşması

Magneti Marelli Antalya Buluşması

1.8.2015

Magneti Marelli Antalya’da misafirlerini ağırladı.

Tofaş çatısı altında yer alan Türkiye’nin güçlü yedek parça markası Magneti Marelli, bünyesi altında bulunan bayilerini perakendecileriyle Antalya’da biraraya getirdi.

 

Türkiye’nin otomobil yedek parça alanındaki lider markası Opar ile dünyanın önde gelen otomotiv tedarikçisi Magneti Marelli’nin işbirliğiyle hayata geçen Magneti Marelli-Opar, Türkiye’de her marka aracın tüm yedek parça ihtiyacını, en kaliteli ve eksiksiz şekilde, uygun fiyatlarla karşılama hedefiyle faaliyetlerini sürdürüyor.

Bu faaliyetler kapsamında 9-11Mayıs tarihleri arasında Antalya Concorde De Luxe Resort Hotel’de, Magneti Marelli - Opar bayi ağında bulunan 17 bayi ile bu bayilerin perakendecileri organizasyonda yer aldı. Tofaş Satış Sonrası Ve Yedek Parça Direktörü Altan Aytaç ve Magneti Marelli Aftermarket Avrupa Ortadoğu ve Afrika Direktörü Stefano Sancassani’nin de katıldığı organizasyonda; Türkiye ve dünya yedek parça pazarındaki gelişmeler, yeni ve mevcut ürünler hakkında bilgilendirmeler ve 2015 planları mercek altına yatırıldı. Etkinliğin devamında gerçekleşen gala yemeğinde sahneye çıkan ünlü şarkıcı Linet katılımcılara keyifli anlar yaşattı. Etkinliğin kapanışı, bir sonraki gün Fasıl gecesi konseptiyle gerçekleştirildi.