MM - OPAR PROJESi

Magneti Marelli şimdi OPAR güvencesiyle, tüm Marka ve Modellerde

Tofaş Çatısı Altındaki Opar, İtalyan Magneti Marelli ile Güçlerini Birleştirdi!

Tofaş çatısı altında yer alan; Türkiye’nin otomobil yedek parça alanındaki lider marka Opar, dünyanın önde gelen otomotiv tedarikçisi Magneti Marelli’nin “Magneti Marelli Yedek Parça ve Servis” birimi ile işbirliği anlaşması imzaladı. Tofaş’ın distribtörlüğünü üstlendiği, Türkiye’nin yeni yedek parça markası Magneti Marelli-Opar, bundan böyle tüm araçların her türlü yedek parça ihtiyacına cevap verecek çözümlerle otomotiv sektörünün hizmetinde olacak. Magneti Marelli-Opar, her marka aracın tüm yedek parça ihtiyacını, en kaliteli ve eksiksiz şekilde, uygun fiyatlarla karşılamayı hedefliyor.

Opar ile Magneti Marelli’nin gerçekleştirdiği işbirliğini değerlendiren Tofaş Eski CEO’su Kamil Başaran (2012-2015), “Yarım asıra yakın süredir Türk otomotiv sektörünün gelişimine önemli katkılar sağlayan Tofaş, birçok alanda olduğu gibi yedek parça alanında da sektöre öncülük ve liderlik etmeye devam ediyor. Tofaş olarak üretimde ve satış sonrası hizmetlerde sahip olduğumuz mükemmelliyet anlayışını, Opar markamızla uzun yıllardır titizlikle sürdürüyoruz. Ülkemizin yedek parça alanındaki lider marka Opar, bugün Türkiye’nin hemen her noktasında tüketiciye ulaşarak, kaliteli ve orijinal yedek parça ihtiyacını karşılıyor. Bugün ise sahip olduğumuz bu gücü daha da ileri taşımak, tüm markaların parça ihtiyacını, yüksek kalitede ve kusursuz bir şekilde karşılayabilmek için, dünya devi Magneti Marelli ile güçlerimizi birleştiriyoruz. Bundan böyle Magneti Marelli- Opar markamızla, bayi, toptancı ve son kullanıcılara en kaliteli ürünü en rekabetçi fiyatlarla sunacağız. Yaratacağımız sinerjiyle, yedek parça alanında, Türkiye’de her markanın ilk tercihi olmayı hedefliyoruz.” dedi.

Magneti Marelli Aftermarket Parts and Services’in CEOsu Pietro Berardi, “Magneti Marelli aftermarket birimi olarak hedefimiz, bağımsız yedek parça pazarındaki müşterilerimize ürün ve servis hizmetlerimizi en iyi şekilde sunmaktır. Bu hedefimize ülke ülke büyüyerek ulaşırken, bazı ülkelerde büyümemizi stratejik ortaklıklar yaparak gerçekleştirmekteyiz. Aynı grup şirketi olduğumuz Tofaş, gerek iyi yapılandırılmış bayi ağı ile, gerekse yedek parça alanındaki yılların tecrübesi ile Türkiye pazarında bu hedefe ulaşmak adına MM için mükemmel bir iş ortağıdır. Vizyonumuz geniş ürün gamı ve yüksek hizmet seviyesi ile daha çok müşteriye ulaşarak marka bilinirliğimizi arttırmaktır. Tofaş ile bu ortak vizyonda güçlerimizi birleştirmekten çok mutluyuz. Müşterilerimiz Magneti Marelli kalitesine rekabetçi fiyatlar ile ulaşabiliyor olabilecekler.” dedi.

Magneti Marelli - Opar Yedekparça Ürün Grupları

Mekanik

Amortisörler, fren diskleri, fren balataları, fren pabuçları, yağ pompaları, su pompaları, yakıt pompaları, egzoz sistemleri, salıncak kolları...

Karoser

Farlar, Stop lambaları, Aynalar, Radyatörler, Fan motorları, Cam açma mekanizmaları, Tamponlar...

Elektrik

Cam silecek motorları, Alternatörler, Marş motorları, Elektronik sistemler, Anahtarlama elemanları...

Tüketim

Aküler, Ampuller, Kabin filtreleri, Yakıt filtreleri, Yağ filtreleri, Kızdırma bujileri, Ateşleme bujisi kabloları, Cam silecekleri...

Daha fazla bilgi için tıklayınız...